Hicaz işgalcisi Suud rejimi bir taraftan Amerika ve Siyonist rejim ile işbirliğini en ileri noktaya taşıyıp ülkenin tüm imkanlarını, kaynaklarını ve fırsatlarını emperyalizm ve siyonizmin emrine verirken diğer yandan da ülke içinde zulüm, ihanet ve işbirliğine tepki veren Müslümanlara karşı zulüm ve cinayetlerini de durmaksızın sürdürüyor.

Hicaz işgalcisi Suud rejimi bir taraftan Amerika ve Siyonist rejim ile işbirliğini en ileri noktaya taşıyıp ülkenin tüm imkanlarını, kaynaklarını ve fırsatlarını emperyalizm ve siyonizmin emrine verirken diğer yandan da ülke içinde zulüm, ihanet ve işbirliğine tepki veren Müslümanlara karşı zulüm ve cinayetlerini de durmaksızın sürdürüyor.
 
Emperyalizm ve siyonizmin alabildiğince azgınlaşıp her zamankinden daha çok küstahlaştığı bir dönemde, işbirlikçilik ve ihanette sınır tanımayan Suud rejimi, ülkedeki gayri meşru zulüm düzenine itiraz eden her Müslümanın ensesine kılıcını indirmekte ya da zindanlara atıp uzun süreli hapis cezalarına mahkum etmektedir. Nitekim şu anda, Şii veya Sünni, çok sayıda, alim, öğretim görevlisi ve kanaat önderi sadece Suud rejiminin politikalarına getirdikleri itiraz dolayısıyla Suud zindanlarında yatmaktadır.
 
Dört yılı aşkın Yemen halkına yönelik tarihin en barbar saldırı ve katliamlarını gerçekleştiren zalim Suud rejimi şimdi de Hicaz toprakları içinde 37 müslümanı “terörist faaliyet” suçlamasıyla kılıçla boyunlarını vurdurarak idam etti. Bu idam edilenler içinde alimler olduğu gibi gencecik çocuklar da var. Üzerlerine atılı suç ise, “kraliyet karşıtı gösterilere katılmak.”
 
Şüphesiz ki, bu katliam kan içici Suud rejiminin ilk cinayeti değil. Suud rejimi kuruluşundan bu yana sürekli Müslüman kanı dökmekte, ayrıca haksız yere Müslüman kanı dökülmesi için de sermaye koymakta, fetvalar yayınlamakta ve sürekli Müslümanlar arası şiddeti körüklemektedir.
 
Muhammed Bin Selman dönemi, Al-i Suud tarihi açısından tam bir katliam, ihanet ve zulüm dönemi olmuştur. Bütün geçmişi kan, zulüm ve cinayet olan bu rejim, tarihinde hiç bu kadar azgınlaşmamış ve hiç bu kadar kan dökmemişti. Yine bu habis rejim tarihinde hiç bu kadar siyonist rejimle açık işbirliğine girmemişti. 
 
Kan içici Suud rejimi o kirli ellerini yine masum müslümanların temiz kanlarına bulaştırdı. Gencecik Müslümanların başları kılıçla koparıldı, Hicaz toprakları yine bir Kerbela’yı daha yaşadı. Kana susamış cellatlar kaselerini Müslüman kanlarıyla doldurdu. Dünya her zamanki gibi bu cani Suud rejimine sessiz ve tepkisiz.
 
Biz gayri Müslimlerden bu Suud canilerine tepki vermelerini beklemiyorken, gayri Müslimlerin bile tepki verdiği bu cinayet ve katliamlara “ben Müslümanım” diyenler, kendilerini “İslamî” olarak tanımlayanlar bile bir tepki vermiyor. Neredeyse, kan içici bu Suud rejimi İslam dünyasının sessiz ve dolaylı onayıyla katliamlarını ara vermeden sürdürüyor.
 
Acaba, daha ne kadar bu ihanetler tepkisiz ve karşılıksız kalacak?
 
Acaba mukaddes İslam toprakları, ne zamana kadar ABD ve İsrail işbirlikçisi bu habis rejimin çizmeleri altında çiğnenmeye devam edecek?
 
Acaba, dünya Müslümanları, bu Suud alçaklığı karşısında İslam’ın ve Ümmetin şerefini savunmak için ne zaman harekete geçecek?
 
Bizler Kudüs Gönüllüleri olarak, ülkemizdeki bütün Müslümanları, İslami STK’ları ve kamuoyunu bu Suud katliamı karşısında sesini yükseltmeye çağırıyor, Hicaz’ın hürmet, kudsiyet ve emniyetini ayakları altına alan bu ihanet karşısında ayağa kalkmaya davet ediyoruz.
 
“Zulmedenler yakında nasıl bir inkılab ile sarsılacaklarını göreceklerdir”
 
KUDÜSDER
KUDÜS GÖNÜLLÜLERİ